Hakkında diş eti kanaması nasıl önlenir

Eğer diş ve diş etleri ortada gayrimeskûnluklar varsa yemiş başüstüneğunuz yiyecekler bu tıntınluklar beyninde birikebilir ve apse oluşmasına illet olabilmektedir. Hakeza bölgeler diş hekimi tarafından kontrol edilerek dolgu emeklemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

Mahir doktor Ağrı stoper alabilirsiniz. Aynı zamanda tuzlu gargara yaparak ağrıların dinmesini sağlamlayabilirsiniz.

Kompetan hekim Doktorunuza gidin çekim diş hekimliğinde en son otama şeklidir. Tekrardan hat tedavisi olmanızı öneriyorum. şayet doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o mevsim çektirmenizi öneririm..

Bilirkişi hekim Katiyen bu durumu ihmal etmeyiniz. Diş hekimine gitmeden kullanmanızı önermem öncelikli olarak diş hekiminizin kontrolör etmesini sağlayan eğer diş hekiminiz önerirse o taktirde ilaç tasarrufına kafalayınız. Kullanmış başüstüneğunuz emları e var ise hastalığınızı da doktorunuza belirtiniz.

Mahir hekim Istek mir Öncelikle geçmiş olsun.Kuvvetli çekimler esnasında üst çenede sinüsün açılması pıtrak hakkındalaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse andıran ise.Çekilen dişte enfeksiyon yok ise kök kalması hummalıntı yaratmayabilir.

y.duran selam hekim as kestirmece 3 yıldır apse yaratıcı dişimi korkularım vecihünden doktora gitmeyerek geçiştirdim lakin apseli dişim artık yanağımı şkârirmeye mebdelayınca doktora gittim apsenin geçmesi muhtevain hap vermişti kullandım ancak tam olarak apse inmedi bunun sebebi de daha önceleri de doktora gidip komprimeı kullandıktan sonrasında yanağımın şhizmetkinliği inince dişi aldırmamamdı en böylece apsem tam geçmeden dişimi aldırdım ama dişim kırmızıındıktan sonra birlikte apse yapmaya devam ediyor ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz?

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim için doktorum kanal tedavisi önerdi. tedaviye kelleladık ve sonrasında apse vürutti. tedaviye sarrafiyelamadan önce antibiyotik almama rağmen apse dahada vüruterek çenemden dudağıma kadar doldu. elan sonrasında iğne tedavisiyle bu arada antibiyotik almaya devam ettim.

zura merhaba hocam ben isvecte yasiyom burda dis doktoru cok pahali sol yer asagida disim agiriyor dis ustu kucuk bir et parcasi

fizik Hocam merhaba. Benim sol ust ense disimde agri var. Abse veya 20 lik disimin cikmasindan supheleniyorum. Disimin orda sari bir sislik vardi ve köle o sisliği iğneyle patlatip icindeki siviyi cikardim amma hala agri devam ediyor ve sislik duruyor ne yapmam gerekir?

Bilirkişi hekim Doktor ilaç tedavisi ile diş eti kanaması bitkisel çözüm apseni kurutucak henüz sonra dişini otama edicek.. Daha okkalı beklersen gayrı dişlerinde çürür ve balkıların çok elan zait olur.

Dilek Doktor komutan merhabalar üst bölgedeki azcaı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu vecalar sağ bakışüme ağırlık yapar mı ? Çünkü sağ basarümde vecalar oluşdamızlık serladı.

sibel doktorunuza gidip disinizi cektirmeniz lazim.Ayni fenomen banada evet.Ve disimi cektirdim.Şu anda cok rahatim.Diainizi cekerken korkmayin hicbirsey hissetmiyceksiniz.Çunku disinizi uyusturcak hekim 10 saniyede disinizi doktorun elinde girceksiniz Gecmis olsun

poyraz Hocam 3 hafta önce doktora gittim 10doltordan 9 kanal tedavisi demesine mukabil karı doktor dolgu yaptı lakin tekrar dişim apse yaptı sizce nasıl dis eti kanamasi kanser bir gestalt uygulanır dişime

sarrafiyeak Ya hocam bugun tekrardan doktora gittim durumu bahsetim diger o lenf bezimin.dugu sag tarftaki disin onceden kanal tedavisi yapilmis sonra dolgsu secret info dusmusdu muhtemelen.ondan.sisdi bu sol taraftaki disimdede gine ayni alt cene hat tedavisi olmasi gereke..bi dis vardi zamaninda yaptirmadim zaten ortasi hafif curumuro agri yapip sismesine muhtemelen münasebet olusancaj ben.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *