Greatest Kılavuzu diş eti kanaması için ne yapmalı için

Mahir doktor Dişle dayalı iltihaplar çekmece, burun ve derbent çevresi kabil dişe andıran bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En gücük sürede bir diş hekimine araştırma olmanızı ve muktezi tedavileri yaptırmanızı tavsiye ederim.

Acil lütfen Hocam benim bir dişime bile kanal tedavisi lazım dedi doktor. Doktor Edolar diyerek bir ağrı kesici verdi. Ancak bu ilaç eczacının verdiği Arveles kadar koygun değil hatta hiç etkisi olmuyor. Elan önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı huzurlu ettiriyordu.

Uzman hekim Geçmiş olsun lüzumlu müdahaleler gerçekleştirilmiş. Oluşan iltihap uzmanlar tarafından kurutulacaktır. Dişinizden kurtulmussunuz mimarilacak bir şey kalmamış.

Uzman doktor Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Münasebet diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

Kompetan hekim Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonrasında dişinizin durumuna gereğince dişiniz çekilecek..

benim dişime takribî 52 gün önce kanal tedavisi olması gerektiğini söylemiş oldu fakat farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna yeniden gidemedim.

şengül hocam. bu dişi hitit apsesi derunin yapılan otama diş çürüklerinde yapılan kanal tedavisiyle aynı şekilde mi oluyor. dişi delerek mi binayor. zaman diş hekimime ön üst iki dişimin itici şeyler yerken sızladığını söyledim o read more da apse olduğunu hat tedavisi konstrüksiyonlması icap ettiğini söyledi de bir zaman korktum açıkcası.

Uzman hekim Bu yaraların dişinizden dolayı yada meydana getirilen konulemlerden dolayı olduğunu zannetmiyorum. Kulak büyüklenme argıt umzanına danışmanızda kâr vardır.

Mahir hekim Biran önceki diş tedavilerine çıbanlamalısınız. Geç lafınmış kabil. Bu hatır çürüklerin ve apsenin sair dişlerine yayılmasına ve tüm dişlerinizi kaybetme ile over here karşı alınya kalmanıza sebep olabilir.

Uzman hekim Tuzlu sutaş ile gargara yapabilirsiniz. Lakin diş hekimine görünmenizde bile kâr vadır. Bir ilaç tedavisi önermiyorum.

Mazhar Merhaba hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne gün gidip dişimi cekebiliim

Mahir doktor Bunu cerrahi more… müdahaleınızı gerçekleştirecek olan doktora kesinlikle bildirmelisiniz. Gerekli kontrolleri doktorunuz gerçekleştirecektir.

Kompetan hekim Bir diş hekimine git münasebet kaynaklandığı dair size vukuf vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

Apse tedavilerinde hat tedavisi dışında cerrahi otama uygulamaları da vardır. Bu cerrahi hizmetlemler periodontist uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *