En iyi Tarafı diş eti kanaması için gargara

mehtap Slm hocam dü gundur disim agriyor 20 lik disim cikmis fakat agzimdaa üzüntü var yirtik seklinde ve disin cikan yerindede vaf rahat siskinlik ne yapmaliyim

Evgin lütfen Hocam benim bir dişime bile hat tedavisi gerekli dedi doktor. Hekim Edolar diye bir ağrı kesici verdi. Fakat bu ilaç eczacının verdiği Arveles denli patetik değil ayrıca hiç etkisi olmuyor. Daha önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı hafif ettiriyordu.

Kompetan doktor Siz konulara vakıf olmaya kellelamıssınız. En kazançlı siz kendiniz bilirsiniz. Şikayetçisiniz ki bap üzerine yorum yazmıssınız ve otama olmak yürekin çabalıyorsunuz. Sizce elan iyiye mi harcama keleşye mi ? Kesinlikle diş hekimine gitmelisiniz.

Melike Selam hekim koca. 20 evetşındayım ve doktoruma muayneye gittim yeni degil bu dedi elan onceden vardır dedi 6 kamer gibi surecte olur doktor mir haklı elan öncesi şiş değildi ve dişimi fircaladigimda kaniyordu beni arastirmaya gonderdi daha gitmedim ama ust sag disimde kızarıklık ve sisme var ve oteki bölgelere göre koyu rengi ve dokunduğumda âdeta disim icten kirik üzere bosluk var bu sismeler niçin ve doktorum 6 aydir vardır dedi yeni bileğil dedi sizin benim official site ki şikayeti olan hastalarıniz varmi ve illet boyle olmuşdolaşma acaba ?

Bilirkişi hekim Dilek satış Öncelikle geçmiş olsun.Kavi çekimler esnasında üst çenede sinüsün açılması pıtrak kontralaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse benzeyen ise.Çekilen dişte enfeksiyon yok ise kök kalması yoğunntı yaratmayabilir.

ivedili lutfen Hocam disimin kenarinda buyuk olmayan oyuk olustu.Cok az agridigi icin savsaklama ettim kamu.Lakin son gunlerde disimin yanlari şmeseleti.Sanirim iltihap kapti

şengül hocam. bu dişi hitit apsesi muhtevain meydana getirilen iyileştirme diş çürüklerinde yapılan kanal tedavisiyle aynı şekilde mi oluyor. dişi delerek mi gestaltyor. bugün diş hekimime ön üst dü dişimin ilgisiz şeyler yerken sızladığını söyledim o da apse olduğunu hat tedavisi yapılması gerektiğini söylemiş oldu reference bile berenarı korktum açıkcası.

Benim 3 çağ önce diş etim şişçilikmeye ve dertmaya serladı.Duraksız doktora gittik, sites röntgenini çekti ve apse oluştuğunu söyledi.Verdiği antibiyotiği (amoxicillin) almama rağmen şsorunlik inmiyor ve ayrıca henüz da büyüyormuş kabil hissediyorum.

Spesiyalist doktor Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalkaloriız. Doktorunuza behemehâl güveniniz.

ali kizil Hocam merhaba ben dislerime kopru yaptirdim lakin sonrasinda dislerm apse hayata geçirmeye damaga vurmaya basladi apse yapio yuzumde bile sislik meydana gelmeye basldi ne yapmam gerekiyo yardimci olabilirseniz cok sevinirim .Tesekkur ederim

Mahir doktor İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam edin.. İltihap kuruduğunda doktorunuz dişinize muktezi müdahaleyi gerçekleştirecektir.

Mahir hekim Muhakkak araştırma edilmeli ve mutlaka amma kesinlikle apse yapaan dişleriniz ivedili sağaltma görmelidir. Bu kalıp yayılacak ve kist oluşturacaktır. Niye bu derece savsama ediyorsunuz.

Kompetan hekim Bir diş hekimine git ne kaynaklandığı dair size malumat vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

Apse tedavilerinde kanal tedavisi dışında cerrahi iyileştirme uygulamaları da vardır. Bu cerrahi hizmetlemler periodontist uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *