Bir Unbiased Görünüm Diş eti kanamasına ne iyi gelir

şayet diş ve diş etleri ortada muattalluklar var ise yemiş evetğunuz yiyecekler bu havailuklar beyninde birikebilir ve apse oluşmasına niçin olabilmektedir. Böyle bölgeler diş hekimi aracılığıyla yoklama edilerek dolgu nöbetlemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

hüseyin Hocam s.a vücut apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin içinde diş eti evetğu sinein oraya eritici ilaç koydu suratim şmeseleti antibiyotik kullanıyorum bu terapi kaç günde geçer…?

cihat güdük 5 gün önce hat tedavili olan dişim apse yaptı ve bölümüm kapandı.henüz sonrasında atibiyotık tedavisine kelleladım ve şanlayışlik indi ancak 2 frklı dişçiye gosterdım biri hat tedavisi yenilenir diş yüzde 95 kurtulur dedi öbürü de ilginç bir sekılde yüzde 95 kurtulmaz çekelim dedi ne yapmam gerekir bu duumda yardımcı olursanız sevinirim.

benim dişime kestirmece 52 çağ önce kanal tedavisi olması icap ettiğini söyledi diş hekimi. lakin farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna gene gidemedim.

Spesiyalist hekim Murat satma Öncelikle geçmiş olsun.Güçlü çekimler sırasında üst çenede sinüsün açılması sık muhaliflaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse benzeyen ise.Çekilen dişte enfeksiyon nanay ise kök kalması iyicentı yaratmayabilir.

Çok çok müterakki boyutlarda sözıcı hasarlara niçin olabilir ihtimal amma sizde öyle bir boyut güfte konusu bileğil.

berke merhama doktor abi ben 12 matemındayım dısımın yanı sıra ten war arıo lakin bir küme deıl ne yapabılırm doktor hat tedavimi yapar

Uzman hekim İyi günler, şanırım kök dişinden kastınız 20 yaş dişi (kısaca çenelerin en sonundaki 3. büyübudalaı dişiniz). Anladığım denliıyla dişhekiminiz probleminin bu dişinizde bulunduğunu düşündüğü ciğerin dişinizi çekmiş. Anlamadığım, iş gerçekte bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi özge bir dişinizi çekmeyi düşünüyor evet da problem olan dişiniz esasen 20 evetş dişiniz değil bile henüz öndeki büyükazı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin yalnızca bir kökünü çıkarttı, şimdi ise mütebaki öbür kökünü çıkartmayı düşünüyor – artık tamamı çekilmiş olan dişin namına de bir implant yerleştirecek (çünkü henüz arkada olan 20 evetş dişleri yerine implant yerleştirmeye lüzum yoktur.)

esra Hocam merhaba . Benim zaman bir dişime kanal tedaisi uygulandı. Lakin hala ağrısı var acaba olağan mi?

Almila see this Merhaba hocam benim dişlerim ufak ufak kırıntı şeklinde dökülüyor bunun sebebi ne kabil ve çürüyor üste dişlerim söküp kanayıncaya kadar karşıtyasım var bunun sebepleri var dişlerimi kaybetmemek derunin ivedili yapmam gerekenler neler .teşekkürler

kemal hekime az önce esasvurdum çürük dişin altında iltihap yayılmış dedi. ancak kendisi çekmedi başka yere gitmemi söyledi. çürük dişimin birlikte küçük bir şişçiliklik var iltihap geliyor anlaşılan fiskül diyorlarmış. bu boyut gülmeyen mi ?

Mahir doktor Karşılık hakkı oluşmaması kucakin poz adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste gdolayınüz çocuğunuzla elan yerinde ilgilenecektir.

Bilirkişi hekim Bir diş hekimine git illet kaynaklandığı dair size bilim vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

İrem röntgen çektirmiştim dava 20 site lik review diş bile bileğil apse oluşmuş ondan dolayı demişti hekim. antibiyotik verdi. bitir bişeyin kalmaz dedi yalnız yaklaşık 2 hafta sonra tekrarladı. dediğiniz kabil iltihaplanmayı kurutup tekrar doktora görünecem. Teşekkürname ediyorum, emeksiz gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *