Bir Unbiased Görünüm diş eti kanaması abdesti bozar mı

mehtap Slm hocam dü gundur disim agriyor 20 lik disim cikmis lakin agzimdaa cerahat var yirtik seklinde ve disin cikan yerindede vaf kolay siskinlik ne yapmaliyim

Spesiyalist doktor Doktorunuza güvenin röntgen filmi ile dişinizin durumu görülmektedir. Doktorunuz zaruri tedaviyi uygulayacaktır.

habib implant yapmış oldurmayı düşünüyorum ancak 3 hekim farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse olduğunu çekimden sonrasında apsenin iyileşmesi bâtınin 6 kamer bekliyebileceğimi söyledi.öbürü oda apseyi gördü çekimden sonrasında 2 kamer sineinde yaranın kapanmasıyla beraber 2 kamer kucakinde implantı hulliyatp hatta üst çene kemiği sinüse andıran evetğu derunin implantı azıcık eğik yapalım dedi.

Mütehassıs hekim Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Niçin diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

Mahir hekim Bahsettiğiniz şikayetleriniz tedavisi hastalıklı artan dişlerinizden kaynaklanabilir.Diş apsesi yüzde şteamüllik,ağrı,çaşama dokulara yansıcephe balkılar(imik vecası,kulak balkısı kabil) yapar.Henüz ziyade geç kalmadan tedavinizi tamamlamanızı öneririm.

Bilirkişi doktor Kanal tedavisi olmalısınız. Eğer kök bölgesinde hasar oluşmussa bu durumda doktorunuz çekmek durumunda lakırtıır bu panoromik röntgen filmi ile görülebilir. Bu durumda da diş implant tedavisi ile yapay bir kök uygulanarak yerine bir diş bünyelır.

berke merhama hekim abi ben 12 yasındayım dısımın yanı sıra et war arıo ama lüks bileıl ne yapabılırm hekim hat tedavimi yapar

Mütehassıs doktor Diş kırılmalarının en büyük nedenlerinden birisi dişlerin çürümesidir. Dişler bu nedenden dolayı kırılma yapmış olur.

Yildirim Merhaba hocam.Yaklasik 3 yıl önce disim cürüdü doktora gittim hat sell tedavisi yapti ve dolgu gibi bisey doldurdu ama zamanla o dolgu dfevkü ve disimin uzerine bastiramiyordum sonra disim kirildo ve kökü kaldi 2-3 aydir bastirabiliyordum bi sıkıntı yoktu lakin simdi dis etim ve yanagim sisti bi agrim namevcut yalnız bastiramiyorum site yeniden sanki bisey batiyormus üzere oluyor doktora basvursam ne kabil otama uygulanir bana?

Mütehassıs doktor Tuzlu su ile gargara yapabilirsiniz. Ama diş hekimine görünmenizde bile fayda vadır. Bir ilaç tedavisi önermiyorum.

Minanur Meraba hocam ben 16 evetşındayım dişimin kökünde kırmızı diş etimdemden bir şteamülkinlik var ben bunu ilk çıktığında çok asitli bir şey dâhiltim sanarak çıktı zannetmiştim sonta orayı kopartım koparttıktan sonrasında yine büyümeye çıbanladı ne yapmalıyım dişçiye gitmem gereklimidir

Hacer Mrb. Benim dişime yaklaşık 1 ay önce dolgu örgüldı. Doktor dolgu konstrüksiyonlırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu yapıldıktan sonrasında da bi 10 15 devir antipatik sıcak uyanıklık et dedi. O denli özen ettiğim halde dişim 1 hafta öncesine denli dargın deruneceklere hassasiyet göstermeye başladı ağrı oluştu.

Mütehassıs doktor Bir diş hekimine git niçin kaynaklandığı konusunda size fen vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

Diş kökünde oluşan apseler bağırsakin ekseriyetle hat tedavisi uygulanır. Her diş hekimi diş kanal tedavisi yapabilmektedir. Fakat bu meselein mahirı no title olan endodontistler diş hat tedavisini yapmaktadırlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *