Açıklanan diş eti kanamasına ne iyi gelir Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Benim elan sağ dal dışımda bir çürük oluşmuştu ve ben bile çuruğu temizletip dolgu yaptırdım

Spesiyalist hekim Ağrı kesici alabilirsiniz. Aynı zamanda tuzlu gargara yaparak dertların dinmesini katkısızlayabilirsiniz.

Kompetan hekim Siz konulara vakıf olmaya başlamıssınız. En yerinde siz kendiniz bilirsiniz. Şikayetçisiniz ki bahis hakkında tefsir yazmıssınız ve terapi tutulmak midein çabalıyorsunuz. Sizce elan iyiye mi harcama melunye mi ? Mutlaka diş hekimine gitmelisiniz.

Kompetan hekim Dişinize müteveccih olarak yapmış olduğunuz bu muamele son aşama hatalıtır. Dişinize (Dişetinize) enjektör yahut değişik bir cisim garprmanız bulunan sorunların üzerine değişik sorunları da eklemenizden diğer bir yarar katkısızlamayacaktır.

ivedili lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum ihtimal dolguyla kurtarabiliriz dedi.

Çok çok müterakki boyutlarda lafıcı hasarlara ne olur ihtimal fakat sizde öyle bir gidişat alay konusu bileğil.

Diş apselerinin oluşmaması sinein muhtıra diş bakımınızı ve belli başlı aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi ihmal etmeyiniz. Diş hekiminizin vereceği talimatları birebir uygulamaya özen göstermelisiniz.

gulsum Merhaba benim sag pop over to this site tarafim vecih felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti yan felciyle alakali olabilirmi

İrem Hekim over here mir merhabalar diş etimde iltihaplanma vardı. Doktora gittim ve antibiyotik çarelar verdi. Bu antibiyotikleri kullanırken iki canlı olduğumu öğrendim.

Mütehassıs hekim Tuzlu ab ile gargara yapabilirsiniz. Ama diş hekimine görünmenizde de fayda vadır. Bir ilaç tedavisi önermiyorum.

kemal hekime azca önce temelvurdum çürük dişin şeşnda iltihap yayılmış dedi. fakat kendisi çekmedi sair yere gitmemi söylemiş oldu. çürük dişimin indinde ufak bir şmaslahatlik var iltihap geliyor anlaşılan fiskül diyorlarmış. bu hatır önemli mi ?

Hacer Mrb. Benim dişime yaklaşık 1 ay önce dolgu kuruluşldı. Hekim dolgu kuruluşlırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu yapılmış olduktan sonra da bi 10 15 çağ itici sıcak dikkat et dedi. O denli uyanıklık ettiğim halde dişim 1 hafta over here öncesine kadar soğuk içeceklere hassasiyet göstermeye sarrafiyeladı ağrı oluştu.

Mütehassıs hekim Bir diş hekimine git neden kaynaklandığı dair size bili vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

Bilirkişi hekim Hayır doktorunuzun vermiş başüstüneğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *